
Znamy już termin jubileuszowej konferencji!!!
13-14 maja 2027
Mija 20 lat od pierwszej konferencji Miasto i Transport!!!!
Będzie nam serdecznie miło obchodzić razem z Państwem dwudziestolecie naszej konferencji.
Serdecznie zapraszamy!!!
Tradycyjnie konferencja jest bezpłatna i stanowi wyjątkową okazję do spotkania przedstawicieli świata nauki oraz samorządów. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń na temat najnowszych trendów w dziedzinie zrównoważonego transportu oraz planowania przestrzennego w miastach. W obliczu dynamicznych zmian technologicznych, klimatycznych i społecznych, temat integracji transportu i urbanistyki nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego przy obecnej edycji konferencji połączyliśmy siły i organizujemy ją wspólnie z Wydziałem Architektury i Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej, Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz m.st. Warszawa.
PANELE:
Data:
13-14.05.2027
Miejsce:
Rektorska 4, 00-614 Warszawa
Rejestracja:
Będzie możliwa od styczna 2027 REJESTRACJA
Informacja dla prelegentów
Będą dostępne po wakacjach.
