Znamy już termin jubileuszowej konferencji!!!

Mija 20 lat od pierwszej konferencji Miasto i Transport!!!!
Będzie nam serdecznie miło obchodzić razem z Państwem dwudziestolecie naszej konferencji.
Serdecznie zapraszamy!!!


Tradycyjnie konferencja jest bezpłatna i stanowi wyjątkową okazję do spotkania przedstawicieli świata nauki oraz samorządów. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni do merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń na temat najnowszych trendów w dziedzinie zrównoważonego transportu oraz planowania przestrzennego w miastach. W obliczu dynamicznych zmian technologicznych, klimatycznych i społecznych, temat integracji transportu i urbanistyki nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego przy obecnej edycji konferencji połączyliśmy siły i organizujemy ją wspólnie z Wydziałem Architektury i Wydziałem Transportu Politechniki Warszawskiej, Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej oraz m.st. Warszawa.

PANELE:

20 lat konferencji „Miasto i Transport” – od idei do realizacji

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, plan ogólny, dostępność, projektowanie uniwersalne.

Odporna infrastruktura, nowe przepisy techniczno budowlane, niezawodność systemów transportowych, strefy czystego transportu.

Rozwój technologiczny, transport współdzielony, MAS i micromobilność, Sterowanie i zarządzanie ruchem, badania i analizy ruchu.

Data:

13-14.05.2027

Miejsce:

Rektorska 4, 00-614 Warszawa

Rejestracja:

Będzie możliwa od styczna 2027 REJESTRACJA

Informacja dla prelegentów

Będą dostępne po wakacjach.

RODO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie DSC_3415-1024x232.jpg